Przejdź do treści

społeczność

YOU’RE ONLY AS GOOD AS THE PEOPLE YOU HAVE AROUND YOU

Wszyscy jesteśmy nauczycielami

Praktyka ruchu ma wiele aspektów i jedną z jej podstaw jest społeczność. Rozwój człowieka ma miejsce szczególnie wtedy, kiedy wchodzimy ze sobą w interakcje, kiedy różne idee, doświadczenia i poglądy mieszają się, rozkwitają i ewoluują we wspólnocie ludzi.

To wsparcie i feedback od innych napędza nas do robienia rzeczy najlepiej jak jesteśmy w stanie. W naszym podejściu interakcje z drugim człowiekiem są nieodłącznym elementem praktyki ruchu – dodają złożoności, nieprzewidywalności, uczą tego jak być dobrym partnerem oraz adaptacji do otaczającego nas, zmieniającego się świata.

Chcemy wspólnie z Wami tworzyć wrocławską społeczność ludzi zafascynowanych ruchem – gdzie wszyscy będziemy mogli wspólnie uczyć się od siebie i razem rozwijać. Dołącz do nas – wpadnij na zajęcia – zaproś znajomych – let’s move together!

PO PIERWSZE PRAKTYCY

po drugie, nauczyciele

KAMIL

Entuzjasta życia, digital nomad, praktyk ruchu. Wierzy, że ciało, w którym idziemy przez życie, jest naszą świątynią – dlatego powinniśmy dbać, by było sprawne i zdrowe. Jego największą pasją jest brazylijska sztuka walki Capoeira. W ostatnich latach zafascynowany szeroko pojętym movement-em.

Absolwent Nauczycielskich Studiów Ruchu (WGR), uczestnik licznych warsztatów Capoeira, oraz obozów i warsztatów ruchowych, prowadzonych m.in. przez: Marcelo Palozzo, Fighting Monkey, Bruno Caverna, Tom Welsker, Nil Teisner, Kyle Fincham.

MIKOŁAJ

Jestem trenerem i pasjonatem świadomego ruchu. Wierzę, że dążenie do wolności w ruchu i wykorzystywanie potencjału jaki otrzymał człowiek jest niezbędne, aby wieść pełne i wolne od bólu życie.

Moją wiedzę, którą dzielę się na zajęciach, opieram o własną praktykę i doświadczenie, które miałem przyjemność rozwijać, ucząc się od: nauczycieli Warszawskiej Akademii W Gruncie Ruchu, Marcello Palozzo, Toma Wekslera, Jozefa Frucka, Michała Maciaszka, czy Andreo Spiny.

PRAKTYKA RUCHU W POLSCE

przyjaciele

W GRUNCIE RUCHU

Warszawa

MVMNT POZNAŃ

Poznań

TERA INO TERA

Katowice

OCTOPUS MOVEMENT

Warszawa

MOVEMEN.PL

Kraków

STRONGFIRSTYOGI

Szczecin

KOSZAN

Wrocław

PIOTR NADOLNY

Wrocław

OLA MIERZEJEWSKA

Warszawa

KUBA ODZIOBA

Warszawa

MARIA SARZALSKA

Łódź