Przejdź do treści
PRAKTYKA RUCHU

fundamenty

Podstawą naszej praktyki jest świadomy ruch i dobra zabawa, które rozwijają sprawne, zdrowe ciało i otwarty umysł. Połączenie tych elementów jest unikalną mieszanką pozwalającą na holistyczny rozwój człowieka, jako jednostki, oraz jako części społeczeństwa.


RUCH

move

To podstawa egzystencji. Tam gdzie nie ma ruchu, nie ma życia. Zapewniając sobie odpowiednią dawkę tego składnika, sprawiamy, że jest w nas życie. Ruch aktywuję pokłady energii do działania, tworzenia i świadomego bycia. 

Zróżnicowany ruch, oparty na pracy we wszystkich płaszczyznach, w zmiennym otoczeniu i przy wykorzystaniu wielu narzędzi, pozwala na wszechstronny rozwój i zdobywanie wolności w ruchu.

LOKOMOCJE, FLOORWORK, AKTOBATYKA
EKSPRESJA I IMPROWIZACJA
MANIPULACJE OBIEKTAMI
MOTORYKA W ZMIENNYM OTOCZENIU

GRY I ZABAWY RUCHOWE
INTERAKCJE
PLAY-FIGHT
GRA, ZABAWA

play

Wciąga w nieznany świat, który ekscytuje i zaskakuje. Dzięki swojej nieprzewidywalności pozwala znaleźć się w sytuacjach, jakie nie zaistniałyby bez tego elementu. Otwierając się na prawdziwą zabawę, dajemy przestrzeń do całkowitego pochłonięcia przez wykonywaną czynność, co otwiera wrota do kreatywności i nieskończonych możliwości.


CIAŁO I UMYSŁ

body & mind

Dwa nierozłączne pierwiastki, które tworzą niezwykle złożony organizm jakim jest istota ludzka. Ciało i umysł jako centrum doświadczenia, stanowią podstawę do rozumienia świata  i sprawnego poruszania się po nim. Tworząc warunki do ich rozwoju, stawiamy się na drodze do pełnego i szczęśliwego życia, w którym ciało nie stawia ograniczeń, lecz daje możliwości.

SIŁA, MOBILNOŚĆ, ZWINNOŚĆ
KOORDYNACJA, RÓWNOWAGA, RYTM
SZYBKOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ
ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA I RUCHU
ODDECH, UWAŻNOŚĆ

There’s comfort in practicing what we’re good at […]. It’s only when we expose ourselves to the uncomfortable sensation of feeling stupid or incompetent that we grow.